Zasloužené tři body, ale nespokojený prezident!

12.11.2023

Trochu úsměvné, že II. kolo hrajeme až v závěru podzimu, ale i tak jsme se s velkým odhodláním a chutí vydali na hřiště SK Klášter n/J. 

Jak už bývá zvykem, závěr podzimu je deštivý, terény jsou tedy hodně rozbité a těžko se na nich dá předvádět kombinační hra, která by byla oku lahodící pro naše věrné fanoušky. Na domácí tým jsme vlétli a během úvodních třiceti minut se nám podařilo vstřelit tři hezké branky a zápas tak rozhodnout. V prvním poločase jsme mohli vsítit ještě další branky, ale bohužel nám chyběla větší kvalita a klid v zakončení. 

V druhém dějství se nám nepodařilo využít nabídnuté brankové příležitosti a vlivem již hodně těžkého terénu se kvalita naší hry snižovala. I tak jsme utkání s přehledem dovedli do vítězného konce. Po celý zápas jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme si odvezli tři body. 

Náš prezident klubu Lukáš Beran, byl spokojen s třemi body, ale nebyl spokojený s předvedenou hrou v druhém poločase. Je na kluky náročný, což je určitě dobře. Patří mu velké poděkování za to jakým způsobem se o nás všechny stará, jaké úsilí a odhodlání věnuje celému klubu. Věříme, že na jaře mu budeme rozdávat jen a jen radost z naší předvedené hry.  

STŘELCI: 7. Vaněk Richard, 13. Prager Karel, 27. Prager Václav

Poslední odložený zápas s týmem FC Horky "B" se odehraje v pátek 17.11.2023 na domácím hřišti. Utkání začíná v 13:30. Přijděte se s námi rozloučit s podzimní částí a podpořit naše kluky. Jizera do toho!