AKTUALITY

V rámci 25. kola jsme zavítali na hřiště fotbalistů TJ Sokol Jabkenice, kde se body vždy nezískávájí lehce. Jedná se však o tým, který se letos zatím pohybuje ve středu tabulky,tudíž jsme chtěli navázat na vítězství z předchozího týdne a rozjet sérii, abychom se dostali do výsledkové pohody po nepovedených důležitých zápasech.

Předposlední domácí zápas nám nalosoval soupeře SK Strašnov, kterému patří s jedenácti body 13. místo soutěže. Náš tým byl tedy jasným favoritem, ale jak již to ve fotbale bývá, pohled na tabulku nerozhoduje zápasy. Čekal nás tedy důležitý zápas a očekávali jsme, že bude znít jasně v náš prospěch.

V sobotu naše mladé fotbalové naděje v kategorii U13 vyrazili na půdu Kropáčové Vrutice a přivezli domů tři body za jednoznačné vítězství 6:2. Gratulujeme k vítězství a děkujeme za vzornou reprezentaci.

Po nevydařeném zápase v Pěčicích nás opět čekal venkovní zápas, tentokrát na půdě TJ Sokol Kňěžmost, který měl v tabulce jeden bod náskok. Byl to tedy přímý souboj o třetí místo.

K dalšímu zápasu jsme vyrazili na půdu TJ Sokol Pěčice "B". V rámci velikonočního víkendu jsme chtěli potvrdit vítězství z domácího prostředí.