Vyhrocená atmosféra nám přinesla tři body!

20.05.2023

Ve 25. kole jsme se vydali na půdu FK Slavoj Čistá. Domácí do utkání vlétli s velkým odhodláním a měli jsme velké štěstí, že jsme po úvodním tlaku neinkasovali.

V průběhu celého zápasu se domácí věnovali spíše diskusi s rozhodčími, než předvedené hře, velmi podrážděně reagovali na každé jejich rozhodnutí, a my tak měli více příležitostí se dostat do hry. Bohužel se kvůli tomu utkání odehrávalo ve velmi vyhrocené atmosféře. Ve 26. minutě došlo ke zranění domácího gólmana, což byl jeden z důležitých momentů. Krátce po jeho střídání jsme dali dva góly a poločas jsme vyhráli 2:0. Ve druhé půli se pokračovalo ve stejné atmosféře, vedení jsme navýšili a utkání dotáhli k vítězství 5:1.

Všem hráčům, realizačnímu týmu a fanouškům patří velký dík za to, jak ustáli vyostřenou atmosféru.

STŘELCI: 77. Kamberov Ivan Angelov - 28. Zalabák David, 38. Šimůnek Matěj, 65. Vaněk Richard, 68. Zalabák David, 86. Hlavička Jakub

Ve středu 24.5.2023 nás od 17:00 hod. čeká semifinálový zápas okresního poháru s týmem Bezna. Přijďte nás podpořit!