Vítězství s hořkou pachutí!

24.09.2023

Aktuálně máme velmi těžký los a narážíme při něm na týmy, které se pohybují na nejvyšších příčkách naší tabulky. Tentokrát nám 8. kolo nabídlo konfrontaci se soupeřem DBSK "B", který byl před námi v tabulce o dva body a v případě vítězství, bychom jej mohli přeskočit.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a hned v úvodních minutách jsme se hnali za úvodním gólem, bohužel hned při první útočné akci se nám vážně zranil Ondra Hovorka a přidal se na tak již dlouhý seznam zraněných hráčů. Byli jsme lepším týmem a povedlo se nám jít do jednogólového vedení. V závěru poločasu jsme zbytečně vypadli z koncentrace, soupeř toho využil k náporu, ale jednobrankové vedení se nám podařilo ubránit

Druhý poločas jsme dominovali a v úvodních patnácti minutách druhého dějství zápas rozhodli třemi brankami. Bohužel i v závěru druhého poločasu jsme místo udržení balonu přenechali iniciativu na soupeři. Závěrečných pět minut bylo divokých, kdy padly tři branky. Hosté během nich dokázali vstřelit dva góly a zkorigovat tak výsledek na konečných 5:2.

Je skvělé, že se nám v domácích podmínkách daří, bohužel toto vítězství má hořkou pachuť z důvodu další ztráty v hráčském kádru. Ondrovi přejeme brzké uzdravení a těšíme se, až se připojí zpátky do tréninkového procesu.

STŘELCI: 21. Prager Václav, 48. Prager Václav, 54. Prager Václav, 58. Špitálský Josef, 87. Prager Václav - 86. Ort Jakub, 89. Merva Jan

V dalším zápase vyrazíme k soupeři SK Bakov n/J. "B". Utkání se odehraje 1.10.2023 od 16:00.