Vítězný vstup do jara!

24.03.2024

Po dlouhé zimní přestávce jsme se již nemohli dočkat prvního jarního zápasu. Na domácí půdě jsme přivítali celek FC Mukařov, kterému jsme na podzim po velmi slabém výkonu podlehli.

Od prvních minut jsme udávali tempo hry a soupeře jsme do ničeho nepustili. Trenér Jirka Kropáček naordinoval týmu nový herní systém, který tzv. tvrdil muziku. Hned z prvího útoku, se nám podařilo skórovat. Jedna útočná akce střídala druhou a některé kombinace byly velmi pohledné. Do poločasu jsme vstřelili další dvě branky, které nás uklidnily. 

Do druhého dějství se udělalo pár změn v sestavě, které obraz hry trochu změnily. Náš výkon již neměl takové parametry, jako v prvním poločase, ale i tak jsme si výsledek pohlídali. Podařilo se nám vstřelit čtvrtou branku, nastřelit tyč a zahodit několik velmi dobrých brankových příležitostí. Utkání jsme proti poslednímu týmu soutěže zvládli a zapsali jsme si povinné tři body do tabulky. 

Musíme poděkovat i našemu vedení a všem lidem, kteří se starají o naše hřiště, protože to bylo v naprosto perfektním stavu. 

STŘELCI: 2. Novák Filip, 33. Šimůnek Matěj, 35. Šimůnek Matěj, 63. Vaněk Richard 

K dalšímu zápasu nastoupíme na hřišti TJ Sokol Pěčice "B", utkání se odehraje v neděli od 16:30.