Vítězné zakončení podzimu!

17.11.2023

V rámci odloženého utkání jsme přivítali po dohodě klubů na domácí půdě FC Horky "B".

Naskytla se nám proto možnost napravit dojem z posledního nevydařeného domácího zápasu a navázat na vítězství z předchozího týdne. Už před zápasem v kabině bylo na všech vidět odhodlání porazit tradičního soupeře posíleného o několik hráčů z prvního týmu. Na zápas dorazilo také velké množství fanoušků, kterým jsme chtěli zpříjemnit sváteční odpoledne.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a už ve 12. minutě se radovali z první branky. Ovšem o chvilku později jsme naším nedůrazem ve vlastním vápně při rohovém kopu obdrželi vyrovnávací gól.

I poté jsme ale pokračovali v aktivitě, která se nám vyplatila na konci prvního poločasu v podobě druhé branky. Do kabin jsme proto šli za stavu 2:1 v náš prospěch.

Hned na začátku druhého poločasu jsme šli již do dvoubrankového vedení s cílem zápas v klidu dohrát. Jenže o několik minut později jsme soupeři dovolili dotáhnout se na jednobrankový rozdíl. Další zaváhání jsme už ale nedopustili, naopak v 55. minutě jsme přidali další trefu. Zbytek zápasu jsme kontrolovali a na konci druhého dějství ještě zvýšili na konečných 5:2.

Hattrickem se do statistik utkání zapsal Václav Prager, čímž si upevnil prvenství v tabulce střelců. Vítězstvím v zápase jsme se posunuli na třetí místo v tabulce, přičemž na vedoucí tým z Čisté ztrácíme 5 bodů.

Vítězný den jsme zakončili tradiční rozlučkou neboli dokopnou. Nyní nás čeká zimní přestávka, po které doufáme, že přivítáme zpět zraněné hráče, a poctivě se připravíme na jarní část sezóny, ve které spolu s našimi fanoušky zabojujeme o nejvyšší příčku.

STŘELCI: 12. Prager Václav, 35. Prager Václav, 48. Šimůnek Matěj, 55. Vaněk Richard, 83. Prager Václav - 18. Jíra Lukáš, 54. Hon Ondřej