"Šťastná" remíza!

04.06.2023

K venkovními zápasu jsme vyrazili na hřiště SK Ledce, který byl v tabulce před námi o dva body. V případě vítězství jsme tak mohli soupeře přeskočit v tabulce.

Utkání bylo v prvních minutách vyrovnané a nabídlo šance na obou stranách. Do poloviny prvního poločasu se nám podařilo vstřelit dva góly. Soupeř nás potrestal z pokutového kopu a do kabin se tak šlo za stavu 1:2. Do druhého dějství jsme vstoupili aktivně a podařilo se nám jít do tříbrankového vedení. Bohužel naší nedůsledností a individuálními chybami jsme soupeře vrátili do zápasu, darovali mu vyrovnání a můžeme být rádi, že zápas skončil remízou 4:4.

STŘELCI: 34. Ksenofontov Serhii (pen.), 67. Ksenofontov Serhii, 74. Chechel Vadym, 90. Ksenofontov Serhii - 18. Skalický Robert, 23. Šimůnek Matěj, 48. Hovorka Ondřej, 54. Šimůnek Matěj

V dalším kole v neděli 11.6.2023 od 17:00 přivítáme na domácím hřišti vedoucí celek III. třídy tým SK Jivina.