Soustředění Krupka 15.-19.2.2023

20.02.2023

Jak je zvykem z posledních let, vydali jsme se v rámci zimní přípravy nabírat fyzickou kondici, ladit formu a tmelit partu na jarní část sezóny.

Město Krupka se nachází přibližně 5 km severně od Teplic na úpatí Krušných hor. Ve sportovním areálu města máme veškerý potřebný komfort, který nám nabízí skvělé zázemí pro naše tréninky. V areálu se nachází fotbalové hřiště s umělou trávou, "oblíbený" atletický ovál, hřiště na hokejbal, bazén a tělocvična. V případě dobrých sněhových podmínek se vydáváme na běžky na nedalekou Komáří vížku či o kousek dál na Cínovec. Za teplého počasí místo běžek jezdíme na kolech. 

V průběhu soustředění jsme absolvovali ranní a dopolední tréninky na ovále a hřišti s umělou trávou. Odpoledne byly na programu běžky a hokejbal. V sobotu odpoledne jsme se utkali v přátelském zápase s TJ Sokol Unčín. Utkání bývá vždy vyvrcholením celého soustředění. S celkem, který okupuje přední příčky teplického okresu jsme prohráli 3:4. Letos nám přál i los hokejové extraligy a 1. fotbalové ligy, a tak jsme v pátek večer navštívili zápas HC VERVA Litvínov-HC Kometa Brno, v sobotu večer pak FK Teplice-SK Slavia Praha.

Soustředění se nám letos vydařilo, početná účast, nasazení hráčů i celého realizačního týmu byla na jedničku, a všem děkujeme. Pevně věříme, že nám to pomůže k lepším výsledkům a posunu tabulkou po ne moc vydařené podzimní části. Jizera do toho!