Šampioni okresního poháru!

14.06.2023

Ve finálovém utkání mladoboleslavského okresního poháru jsme se utkali na domácím hřišti s týmem TJF Čechie Čejetice, který hraje o soutěž výš. Naši hráči měli po zpackané sezóně obrovskou motivaci tento zápas vyhrát a završit tak oslavy 100 let založení našeho klubu.

Do utkání jsme vstoupili impozantně a do 25. minuty jsme vstřelili 4 branky. Bohužel jsme po našich chybách dovolili soupeři dvakrát skórovat a poločas tak skončil 4:2. V druhé půli jsme mohli utkání definitivně rozhodnout, bohužel se nám nepodařilo navázat na skvělý začátek utkání, soupeř nás přehrával a vstřelil třetí branku, při které hostující hráč zranil našeho gólmana. Koncovka zápasu tak byla velmi nervózní až infarktová, zejména v 90. minutě, kdy měl soupeř na kopačce před prázdnou brankou vyrovnávací gól.

Našim hráčům patří velké uznání za to, jakým způsobem bojovali a dokázali zápas dotáhnout do vítězného konce a po 19 letech navázat na své předchůdce.

Jedná se o skvělý úspěch u příležitosti oslav 100 let založení našeho klubu.

STŘELCI: 3. Šimůnek Matěj, 13. Vaněk Richard, 19. Nešněra Tomáš (pen.), 24. Hovorka Ondřej - 34. Dvořák Adam, 45. Tlášek Matěj, 69. Plintovič Petr