Remíza z venkovního zápasu!

16.09.2023

V rámci 7. kola nás čekal zápas na horké půdě dosud neporaženého týmu soutěže FK Slavoj Čistá, který zvládl vyhrát zatím všechny zápasy letošního ročníku.

Jak nám již ukázalo vzájemné utkání loňské sezóny, domácí hráli po celý zápas velmi agresivně a utkání tak mělo od prvních minut vyostřenější atmosféru. První poločas měl dobré tempo, nesl se v duchu aktivní útočné hry z obou stran, kdy se hra přelévala z jedné strany na druhou. Z útočných akcí a standardních situací, se také zrodily čtyři góly. Každý z týmů měl další brankové příležitosti, ale nedokázal je zužitkovat ve svůj prospěch. Do poločasové přestávky se tak šlo za nerozhodného stavu 2:2.

V druhém dějství byla hra dlouho vyrovnaná bez větších vyložených šancí. Až v 75. minutě nás soupeř dokázal více zatlačit před vlastní šestnáctku. My jsme mu pomohli zbytečnými fauly okolo vápna a z následného tlaku vyplynul gól na 3:2 pro domácí. Z posledního útoku zápasu se nám ale podařilo vyrovnat a utkání tak dovést na konečných 3:3.

I když domácí tým měl opticky více ze hry, remíza byla zasloužená. Vzhledem k početné absenci se nám podařilo doslova vyválčit bod z velmi těžkého utkání a ukázalo se, jak máme kvalitní a široký hráčský kádr. Za to, jak tým houževnatě pracoval po celý zápas, je třeba velkého uznání jak pro naše hráče, tak pro realizační tým, který odvedl velmi dobrou práci.

STŘELCI: 14. Petrův Daniel, 21. Beev Emil, 80. Vít Filip - 12. Hovorka Ondřej, 23. Špitálský Josef, 92. Prager Václav

V dalším kole přivítáme v neděli 24.9.2023 od 16:30 na domácím trávníku tým DBSK "B". Těšíme se na Vaši návštěvu a děkujeme všem za podporu.