Remíza z posledního podzimního zápasu v domácím prostředí je zklamáním!

05.11.2023

V posledním domácím zápase letošního roku jsme na domácí půdě přivítali celek TJ Sokol Struhy.

Do utkání jsme tentokrát vstoupili rozpačitě a bohužel soupeř toho dokonale využil a náš nevýrazný výkon potrestal dvěma brankami. Podařilo se nám trochu nadechnout až v závěru první půle, kdy se nám podařilo slepenými góly vyrovnat a do kabin se tak šlo za stavu 2:2.

Ani druhý poločas nám nevyšel, herně jsme se trápili a bohužel se nám nepodařilo vstřelit vítěznou branku. Měli jsme velmi zajímavé šance na rozhodnutí tak jako náš soupeř, ale bohužel jsme je nedokázali využít. Především v závěru zápasu jsme měli obrovské šance, ale soupeře zachránila branková konstrukce i skvěle chytající gólman.

Bohužel se ukázalo, že letošní podzim je divoký a zvláštní. Vlivem hodně zraněných hráčů i slabší morálkou, nemůžeme pomýšlet na nejvyšší příčky. I tak se ale držíme v těsné blízkosti našich soupeřů v popředí tabulky. Není se čemu divit, že je trenér Jirka Kropáček z aktuální situace naštvaný a znechucený, ale i tak odvádí perfektní práci navzdory tomu, že do poslední chvíle ani neví, kdo z hráčů vůbec přijede na zápas.

STŘELCI: 41. Prager Václav, 43. Prager Václav - 17. Šíma Václav, 38. Šíma Václav

Nyní nás čekají dva poslední podzimní zápasy. V neděli 12.11.2023 od 13:30 na hřišti SK Klášter nad Jizerou a v pátek 17.11.2023 od 13:00 nás čeká dohrávka odloženého zápasu na hřišti FC Horky "B". Jizera do toho!!!