Přímý souboj o třetí místo!

22.10.2023

V dalším domácím zápase jsme se střetli s TJ Sokol Jabkenice a byl to zároveň souboj o třetí místo v tabulce, které do tohoto zápasu držel náš soupeř. 

Chtěli jsme odčinit poslední porážku z domácího prostředí a hlavně se dotáhnou na čelo tabulky. V prvním poločase jsme byli lepším týmem a podařilo se nám vytvářet si brankové příležitosti. Vstřelili jsme také jako první krásnou branku po naší kombinační akci. Soupeř nás dokázal potrestat ze standardní situace, kde měl drtivou výškovou převahu. Vyrovnáním jsme se nenechali rozhodit a do poločasu jsme přidali ještě dva slepené góly a skončil pro nás vítězstvím 3:1. 

V druhém poločase jsme si již vedení pohlídali, i když soupeř dokázal snížit na rozdíl jedné branky, vzápětí jsme znovu odskočili na rozdíl dvou branek a udrželi jsme jej až do závěrečného hvizdu. Celkově jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme vyhráli 4:2.

STŘELCI: 15. Práger Václav, 40. Šimůnek Matěj, 42. Novák Filip, 68. Zalabák David - 32. Havlát Marek, 66. Jílek Jaroslav

Nyní nás čeká tzv. anglický týden, kdy se ve středu 25.10.2023 utkáme na vlastním hřišti s týmem SK Akuma MB. Utkání má výkop v 16:00. V sobotu 28.10.2023 pak vyrazíme na půdu FC Horky "B" a začne ve 14:30.