Povinné tři body!

12.05.2024

Předposlední domácí zápas nám nalosoval soupeře SK Strašnov, kterému patří s jedenácti body 13. místo soutěže. Náš tým byl tedy jasným favoritem, ale jak již to ve fotbale bývá, pohled na tabulku nerozhoduje zápasy. Čekal nás tedy důležitý zápas a očekávali jsme, že bude znít jasně v náš prospěch. 

Ze začátku zápasu jsme hýřili aktivitou, usadili jsme se na soupeřově polovině hřiště a již brzy jsme vstřelili branku. Měli jsme i další šance, ale jak už bývá naším přetrvávajícím problémem z posledních zápasů, nabídnuté brankové příležitosti jsme neproměnili. Hosté nás z první akce, kterou jsme jim našim zaváháním v obranné radě nabídli potrestali a skóre vyrovnali. Naštěstí nás to nesrazilo a pokračovali jsme v aktivní hře plné šancí, ze kterých se povedlo jít do dvoubrankového vedení. Ani to nám ale nevydrželo dlouho, a po dalším zaváhání v obraně soupeř snížil. Bylo to jak na houpačce, opět jsme tedy zvýšili aktivitu a vstělili dvě branky. První poločas skončil tedy divokým rozdílem ve skóre 5:2.

V druhém poločase už tempo hry nebylo tak intezivní a na týmech bylo vidět, jako by si už přáli konec zápasu. Až v samém závěru druhého poločasu byly k vidění zajímavé příležitosti našich hráčů, ale uklidnění v podobě dalšího gólu nepřišlo. Naopak soupeř využil třetího našeho zaváhání zkorigoval výsledek na konečných 5:3. Důležité tři body tak zůstali doma.

STŘELCI: 8. Hlavička Jakub, 16. Šimůnek Matěj, 20. Prager Karel, 33. Šimůnek Matěj, 45. Koucourek František - 14. Strach Marcel, 22. Strach Marcel, 89. Ziailyk Volodymyr-Maksym 

Děkujeme divákům za přízeň, a že dorazili v hojném počtu. Teď nás čekají tři venkovní zápasy a až za měsíc zase doma. V sobotu 18.5.2024 od 17:00 jedeme na hřiště TJ Sokol Jabkenice. Jizera do toho!