Nešťastná domácí prohra!

08.10.2023

V 10. kole jsme přivítali na vlastní půdě soupeře SK Židněves. Chtěli jsme odčinit vysokou porážku z posledního venkovního utkání a tak motivace byla obrovská.

Do utkání jsme vstoupili aktivně, celý první poločas jsme měli více ze hry, bohužel v útočné fázi tomu chyběla větší přesnost. Soupeř se dostal do jediné brankové příležitosti, kterou jsme jim naší obrovskou chybou naservírovali na zlatém podnose a do kabin jsme tak šli za stavu 0:1. 

Do druhého dějství jsme opět vstoupili aktivně, ale větší brankové příležitosti ke skórování jsme si nevytvořili. Naopak soupeř nás z rychlého brejku potrestal a šel tak do dvoubrankového vedení. V závěru utkání jsme zatlačili našeho soupeře do vlastní šestnáctky a podařilo se nám i vstřelit kontaktní gól, ale to bylo vše. Soupeř i s přispěním brankové konstrukce ubránil těsný náskok a odvezl si domů jako první tým body z našeho domácího prostředí. Našim hráčům se nedá upřít snaha, celý zápas jsme byli aktivnější i silnější na balónu, ale musíme zlepšit zakončení a zklidnit se ve finální fázi, abychom se tolik nenadřeli na vstřelení gólů. 

STŘELCI: 80. Habada David - 34. Chumlen Ondřej, 64. Hanč Martin

Další víkend vyrazíme na domácí hřiště SK Strašnov. Utkání se odehraje v neděli 15.10.2023 od 15:30.