Neproměňování šancí nás znovu připravilo o body!

04.05.2024

V dalším kole na nás čekal opět tým z čela tabulky. Cestovali jsme k neoblíbenému soupeři SK Židněves, kde se nám dlouhodobě výsledkově ani herně nedaří.

Domácí tým šel brzy do vedení, kdy využil svůj důraz v pokutovém území. Nám se podařilo hru vyrovnat a otočit průběh zápasu dvěma povedenými zásahy. Do poločasové přestávky jsme tak šli s jednobrankovým náskokem.

V druhém dějství měl domací tým mírnou územní převahu, ale dlouho se nedokázal prosadit. Naše noční můra se opět projevila a místo toho, abychom šli do dvoubrankového náskoku, tak jsme během tří minut prohrávali. Bohužel při vyrovnávacím gólu si rozhodčí nevšimli, že domácí hráč přihrával rukou, což naši hráči nesli velmi nelibě. Bohužel od té doby jsme úplně vypadli z koncentrace, což by se nemělo stávat. V závěru jsme opět nevyužili nabídnuté brankové příležitosti a skóre se nám již nepodařilo dorovnat.

Utkání ovlivnily velmi sporné situace, ale na ty se nemůžeme vymlouvat, zápasy si prohráváme sami. Kdybychom proměňovali nabídnuté šance, nemusíme se nad některými rozhodnutími sudích rozčilovat.

STŘELCI: 13. Hanč Martin, 75. Hendrych Martin, 77. Sobotka Radek - 16. Šimůnek Matěj, 21. Šimůnek Matěj

Tento týden nás čekají hned dvě domácí utkání. Ve středu 8.5.2024 od 17:00 přivítáme v rámci 3. kola okresního poháru celek FK Krnsko z okresního přeboru. V neděli 12.5.2024 od 17:00 se utkáme v rámci III. třídy s SK Strašnov. Jizera do toho!