Konečně vítězství!

15.10.2023

Po dvou porážkách za sebou a s nelichotivou bilancí z venkovních zápasů, kde jsme prozatím získali pouze jeden jediný bod, jsme vyrazili již opakovaně s velmi rozpadlou sestavou k venkovní zápasu. Tentokrát byl naším soupeřem tým SK Strašnov a naším cílem bylo ukončit sérii špatných výsledků a odvést si domů tři body. 

Ihned po úvodním hvizdu, jsme šli za prvním gólem a podařilo se nám jít po hezké akci do brzkého vedení. Bohužel, netrvalo moc dlouho a po naší hrubé chybě nás soupeř ze standardní situace potrestal a skóre vyrovnal. Poté byla naše koncovka trochu nervózní, podařilo se nám i vstřelit branku, ale ta nebyla kvůli offsidu uznána. Náš neustálý tlak vyvrcholil a do přestávky jsme utkání rozhodli třemi brankami. Do kabin jsme tak šli s tříbrankovým náskokem. 

V druhém poločase jsme si již pohlídali vedení. Branek jsme mohli dát výrazně více, protože jsme si dovolili zahazovat vyložené brankové příležitosti. Neproměnili jsme pokutový kop a třikrát pomohla domácím branková konstrukce. Nakonec jsme si pojistili vedení  ještě jedním gólem, po velmi povedené kombinační akci a zaslouženě tak vyhráli 5:1. Doufejme tedy, že jsme si i nějaké góly nechali do dalších zápasů. Jak již bylo zmíněno v úvodu, do utkání jsme šli se slepenou sestavou, díky patří všem hráčům, kteří hrají se zraněním a přes bolest. Velké poděkování patří především klubovým legendám Davidu Habadovi a Janu Sojovskému, kteří nám pomáhají. Předvedli jako vždy velmi kvalitní a zodpovědný výkon a ukázali, že ještě nepatří do starého železa. 

STŘELCI: 10. Kubín Jaroslav - 5. Skalický Robert, 33. Zalabák David, 37. Práger Václav, 41. Práger Václav, 77. Práger Václav

V dalším zápase přivítám na vlastním hřišti již tuto neděli 22.10.2023 od 15:30 tým TJ Sokol Jabkenice. Přijďte nás podpořit. Jizera do toho!