Jsme ve finále okresního poháru!

24.05.2023

V semifinálovém utkání okresního poháru jsme přivítali na vlastním hřišti SK Bezno-Sovínky. Do utkání jsme vstoupili rozpačitě a s velkým respektem k soupeři, který v loňském roce suverénně postoupil do okresního přeboru, a tam se drží na předních příčkách.

Hned z první akce jsme inkasovali a již ve čtvrté minutě tak prohrávali 0:1. Do poločasu se nám podařilo skóre otočit, ale soupeř stihl vyrovnat, a do kabin se šlo za stavu 2:2. Po přestávce jsme na soupeře vlétli a čtyřmi góly utkání rozhodli a zaslouženě zvítězili 6:2.

V pozápasovém hodnocení trenér Jirka Kropáček vyzdvihl výkon Davida Zalabáka, který hattrickem zajistil vítězství a postup do finále poháru. Ocenit ale musíme výkon celého mužstva, které po celý zápas předvádělo parádní výkon. Po 19 letech máme opět šanci získat tuto trofej, což by bylo krásným završením sezóny a dárkem k letošnímu 100. výročí založení klubu.

STŘELCI: 26. Zalabák David, 33. Zalabák David, 50. Zalabák David, 50. Prager Karel, 65. Vaněk Richard, 78. Hovorka Ondřej - 4. Kolařík Martin, 34. Šisler Michael

Naším finálovým soupeřem bude TJF Čechie Čejetice. Zápas odehrajeme 14.6.2023 od 17:00 na domácí půdě.