Jedeme na vítězné vlně!

02.06.2024

Ve třetím venkovním utkání za sebou jsme zavítali do Ledců, které se aktuálně pohybují ve středu tabulky. Vzhledem k předchozím vzájemným kláním jsme věděli, že musíme hrát do poslední vteřiny, protože tento soupeř se nikdy nevzdává.

Pár minut po úvodním hvizdu jsme se po náhodných odrazech v soupeřově vápně snadno dostali do vedení. Protivníka to ale neodradilo a po pár slibných šancí i s přispěním našeho nedůrazu se v 11. minutě dočkal vyrovnání. O pár minut později jsme si vedení vzali zpět, a to brankou z přímého volného kopu. Soupeř sice hrozil dál, ale zároveň také chyboval v defenzivní činnosti, čehož jsme ještě v prvním poločase využili a do kabin jsme odcházeli za stavu 1:4 z pohledu domácích.

Druhý poločas se odehrával převážně v podobném duchu jako ten první. Fotbalisté Ledců dále chybovali, a proto jsme vstřelili ještě další tři branky. Na tento stav už soupeř nedokázal zareagovat a vezeme si tak pohodlnou výhru 7:1 v náš prospěch a stále si držíme třetí místo.

STŘELCI: 11. Ksenofontov Serhii - 3. Prager Karel, 16. Prager Karel, 24. Vaněk Richard, 33. Šimůnek Matěj, 58. Šimůnek Matěj, 63. Vaněk Richard, 82. Kocourek František

Příští utkání už konečně odehrajeme doma, a to 9. června od 17:00 proti týmu SK Klášter nad Jizerou. Bude to náš poslední domácí zápas v této sezóně, a proto budeme moc rádi, když nás přijedete podpořit. Jizera do toho!