Houževnatý výkon na Jivinu nestačil!

11.06.2023

K poslednímu domácímu utkání III. třídy ročníku 2022/2023 k nám zavítal vedoucí celek SK Jivina. Do zápasu jsme vstoupili velmi špatně a hned v úvodních 15 minutách jsme inkasovali dvě branky. Poté se nám hru podařilo vyrovnat a dostali jsme se i do dobrých brankových příležitostí, bohužel jsme své šance po hezkých kombinačních akcích neproměnili, a tak první poločas skončil 0:2. Do druhého dějství jsme vstoupili aktivně, byli jsme lepším týmem, ale bohužel nám chyběla přesnost a ve finální fázi i trochu toho štěstíčka. Utkání tak skončilo porážkou 0:2, náš protivník si tímto výsledkem zajistil prvenství v ročníku. Je potřeba jim sportovně pogratulovat a popřát hodně štěstí v okresním přeboru.

STŘELCI: 6. Vrabec Ondřej, 13. Vrabec Ondřej

Tuto středu 14.6.2023 od 17:00 hrajeme na domácím hřišti finále poháru proti TJF Čechie Čejetice. V posledním kole v sobotu 17.6.2023 od 13:30 jedeme na půdu SK Židněves. Jizera do toho!