Důležitá domácí výhra nad TJ Sokol Jabkenice!

14.05.2023

V rámci 24. kola jsme na vlastním hřišti chtěli odčinit předchozí domácí porážky, získat tři body a potěšit tak domácí fanoušky. Do utkání jsme vstoupili aktivně, první poločas byl z naší strany povedený a po velmi hezkých brankách jsme šli do vedení o tři branky. Šancí jsme měli hodně a skóre tak mohlo být ještě výraznější.

Do druhého poločasu jsme vstoupili stejným způsobem, jako jsme zakončili ten první, a zkraje druhé půle se nám podařilo jít do čtyřbrankového vedení. Soupeř, který měl výraznou výškovou převahu, byl velmi nebezpečný ze standardních situací. Bohužel jsme dvě z nich neuhlídali a byli za to potrestáni dvěma góly. Důležité domácí vítězství a tři body se nám podařilo získat po výhře 4:2.

STŘELCI: 10. Hovorka Ondřej, 41. Skalický Robert, 44. Hovorka Ondřej, 49. Prager Karel - 54. Šťastný Vladimír, 85. Havlát Marek

V dalším kole vyrazíme v sobotu 20.5.2023 na půdu FK Slavoj Čistá. Utkání začne od 17:00 hodin a budeme rádi, pokud nás přijedete podpořit. Jizera do toho!