Druhá výhra v domácím prostředí!

03.09.2023

V dalším kole jsme na domácím hřišti přivítali celek TJ Sokol Pěčice "B", který přijel s velmi mladým a ambiciózním týmem.

Během úvodních dvaceti minut, jsme se nemohli vůbec dostat do hry a soupeř nás výrazněji přehrával. Hned z první akce soupeře jsme inkasovali první gól.  V druhé části prvního poločasu se nám podařilo hru vyrovnat, začali jsme i my hrozit a po standardní situaci se nám podařilo do poločasové přestávky vyrovnat.

V druhém poločase jsme měli opticky více ze hry, ale dlouho se nám nedařilo ve finální fázi. Prolomení přišlo až v 73. minutě po vlastním gólu hostujícího hráče. V závěrečné desetiminutovce se nám podařilo vsítit ještě na konečných 3:1.

STŘELCI: 37. Špitálský Josef, 73. Maršík Sebastian (vlastní), 83. Kocourek František - 2. Hellmiss Samuel

V dalším zápase v neděli 10.9.2023 od 17:00 se opět v domácím prostředí střetneme s TJ Sokol Kněžmost.