Drtivá porážka z venkovního utkání!

01.10.2023

V devátém kole nás čekal boj o první příčku s domácím týmem SK Bakov n/J. "B". Bohužel zápas jsme si prohráli sami ještě před výkopem, protože náš aktuální přístup vzhledem k velké marodce, má hodně daleko k tomu, abychom mohli pomýšlet na úspěch s takto kvalitním týmem. 

Do utkání jsme vstoupili již poněkolikáté tuto sezónu s výrazně obměněnou sestavou. Nezačali jsme ho vůbec špatně a hned v úvodu utkání jsme šli z rychlého brejku do vedení 1:0. To mělo jepičí život a soupeř dokázal obratem vyrovnat z velmi přísně odpískané penalty. V prvních 25. minutách byl zápas vyrovnaný, v některých pasážích jsme byli i trochu lepším týmem, ale zároveň se v této fázi zápas zlomil. Bohužel pro nás, se potvrdilo známé fotbalové rčení nedáš, dostaneš. Místo toho, abychom šli do vedení 2:1 kdy domácí s přispěním brankové konstrukce a notnou dávkou štěstí odvrátili náš přímý volný kop, tak jsme naopak z rychlých protiútoků inkasovali dva slepené góly a prohrávali 1:3.

V druhém poločase si již domácí tým pohlídal vedení, přidal další tři branky a zaslouženě vyhrál 6:1. Na našich kopačkách byla znát frustrace z nepovedeného utkání. Potvrdilo se tak, že se nám tuto sezónu nedaří ve venkovních utkání. Zápas nám ukázal, že pokud chceme pomýšlet na přední příčky, musíme zlepšit celkový přístup, jinak nemáme šanci na úspěch. 

STŘELCI: 3. Zalabák David - 5. Říha Jan (penalta), 29. Málek Daniel, 30. Kohnhäuser Rudolf, 47. Kendík Tomáš, 64. Čacký Karel, 82. Čacký Karel  

V příštím kole přivítáme na domácím hřišti celek SK Židněves. Utkání se odehraje v neděli 8.10.2023 od 16:00. Jizera do toho!