Další domácí výhra nám zajistila tři body do tabulky!

10.09.2023

Nezvykle dvakrát za sebou, jsme nastoupili k domácímu zápasu. Naším soupeřem byl tentokrát TJ Sokol Kněžmost, který ještě v loňské sezóně patřil do okresního přeboru. 

Utkání začalo úplně opačně než předchozí domácí zápas a naopak my jsme udeřili z první útočné akce. Chvílemi jsme se sice uspokojili a přizpůsobili se soupeřové hře, ale naštěstí jsme včas zareagovali a hru otočili v náš prospěch. Do poločasové přestávky jsme vstřelili ještě jeden gól a do kabin se šlo s výsledkem 2:0.

Do druhého dějství jsme opět vlétli stylově a hned v úvodních minutách jsme vstřelili branku. Soupeři se sice podařilo v rychlém sledu snížit, kdy se dokázal prosadit z volného přímého kopu, ale nic zásadnějšího jsme mu již nedovolili. Naopak se nám podařilo vsítit ještě jednu branku na konečných 4:1. 

Celý zápas jsme měli lepší pohyb a kvalitu na balónu než náš soupeř. Vzhledem k tomu, že nás dlouhodobě trápí větší marodka, musíme poděkovat celému týmu za předvedenou hru. Naše branky byly vypracované po hezkých kombinačních akcích celého týmu. Věříme, že si formu udržíme i do dalších zápasů. 

STŘELCI: 1. Vaněk Richard, 26. Vaněk Richard, 47. Práger Václav, 77. Hovorka Ondřej - 56. Zajíček Ondřej

K dalšímu venkovnímu zápasu vyjíždíme k zatím neporaženému týmu FK Slavoj Čistá. Utkání se odehraje v sobotu 16.9.2023 od 16:30.