Bez gólů to nepůjde aneb krutá domací porážka!

28.04.2024

Ve 22. kole jsme na domácím hřišti přivítali "B" tým Bakova nad Jizerou. Jednalo se o další celek z horní poloviny tabulky, tudíž se hrálo o důležité body. 

Do utkání jsme vstoupili aktivně a soupeře dostali pod tlak. Dokázali jsme si vytvořit několik zajímavých gólových příležitostí. Jenže ve 14. minutě, z ojedinělé šance a díky našemu nedůrazu ve vápně, se soupeř dostal do vedení. Inkasovaná branka nás sice překvapila, ale dále jsme hráli svoji aktivní hru směrem dopředu, a zasypávali protivníka útočnými akcemi. Do konce první půle se nám ale nepodařilo skóre dorovnat.

Ve druhé půli jsme pokračovali v narůstajícím tlaku a soupeře zatlačili hluboko do jejich poloviny hřiště. Na naší straně proběhlo během hry několik změn, a to zejména střídání hráčů a rozestavení na hřišti, jenže stále jsme nemohli vstřelit branku. Navíc únava rostla stejně jako frustrace z naší neschopnosti skórovat. Bohužel těsně před koncem zápasu hostující hráč opět z ojedinělé šance překvapil našeho brankáře střelou z půlky hřiště, a tím také zhatil naší snahu alespoň o vyrovnání. Ze zápasu jsme tedy odešli poraženi se skórem 0:2.

Oproti minulému týdnu jsme tentokrát doplatili na neproměňování téměř jasných gólových příležitostí. Po zápase bylo na každém z nás vidět zklamání, doufejme tedy, že to v dalším zápase takzvaně "protrhneme" a vrátíme se na vítěznou vlnu.

STŘELCI: 14. Pírek Lukáš, 87. Juhaňák Matouš

A to již tuto sobotu 4. května na hřišti týmu SK Židněves už od 13:30. Jizera do toho!